Påsklovsaktiviteter 29/3-1/4

Under påsklovet kommer vi erbjuda en mängd roliga aktiviteter för barn, ungdomar och vuxna. Vi kommer bl.a. arrangera en Fun Camp som riktar sig till både nuvarande medlemmar men även icke medlemmar som vill prova på. Det kommer att erbjudas en mängd roliga aktiviteter under 2 timmar. För ungdomar och vuxna så kommer vi även erbjuda nybörjarkurser i både tennis och padel. För mer erfarna spelare kommer vi arrangera Pro AM dagar, där tränare kommer vara med och spela under träningspasset. För medlemmar som vill spetsa till sitt spel, kommer vi även erbjuda indivividuella lektioner. Klubbens tävlingspelare kommer att köra tävlingsclinic med både tennis och fys. En fullspäckad påsk helt enkelt. Läs mer nedan om varje aktivitet.

Fun Camp påsklovet 2021
TENNIS XPRESS Påsklovet
Padel för nybörjare påsklov
ProAM
Individuell träning med Klubbens Tränare